Facebook

Sala spichlerz

Sala spichlerz O pięknym i zapadającym w pamięć weselu marzy większość Młodych Par, dlatego w naszym pałacyku zapewniamy profesjonalną organizację tej wyjątkowej uroczystości.

Nasza sala Spichlerz jest funkcjonalna i przestronna, pomieści się na niej 200 osób, dzięki czemu można zorganizować tam średnią, jak również dużą uroczystość.

20181230_142938

Co więcej została ona wyposażona w przestronny parkiet, na którym goście mogą wygodnie tańczyć przez całą noc. To bardzo ważne ponieważ nie ma nic gorszego niż goście cisnący się na małym i ciasnym parkiecie. Duża przestrzeń naszej sali Spichlerz umożliwia także wygodne umiejscowienia DJ lub zespołu, którzy mają odpowiednią przestrzeń do rozłożenia swoich instrumentów.

Wiemy, że każdy ma inne wymagania odnośnie dekoracji, dlatego naszym klientom dajemy możliwość wyboru. Wiemy bowiem, że dużym problemem podczas wyboru lokalu, są stoły. Często dzieje się tak, że restauracja oferuje klientom tylko jeden rodzaj. W naszym pałacyku to klienci decydują czy wolą mieć na swojej uroczystości stoły okrągłe, czy prostokątne. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia odpowiednie usadzenie gości.

20181230_143205

Nasza sala Spichlerz wyposażona jest również w klimatyzację, która jest niezwykle przydatna szczególnie latem, gdy wysoka temperatura oraz suche powietrze są szczególnie uciążliwe dla gości. Ponadto zbyt ciepłe powietrze może również wpływać negatywnie na serwowane potrawy. Jednak nasi goście nie muszą się obawiać takiej sytuacji, dzięki nowoczesnej klimatyzacji.

 

  

20190104_165428

Zależy nam na tym, żeby Młoda Para była zadowolona z naszych usług, dlatego oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie wyboru dekoracji, takich jak świeże kwiaty, balony, obrusy czy serwetki możemy również polecić sprawdzoną firmą dekorującą. Co więcej doradzimy w wyborze najlepszego menu, a także ciast oraz weselnego tortu. Klientom oferujemy również porady w zakresie zespołu lub DJ w zależności od tego jaką opcję chcą wybrać Państwo Młodzi.

 

no6

Sala Spichlerz to nowoczesne wnętrze oddane do użytku zaledwie kilka lat temu, które charakteryzuje elegancki design. Dzięki temu, że nasi klienci mogą wybrać rodzaj stołów oraz dekoracji sala Spichlerz wygląda zupełnie inaczej podczas każdego wesela, co sprawia, że zawsze jest ono wyjątkowe.