Facebook

Pokój trzyosobowy w Pałacyku

pok 3 osobopokoj-3os

Naszą ofertę kierujemy do Gości, którzy szukają noclegu na terenie Wielkopolski, ponieważ Pałacyk Lisewo to idealne miejsca dla podróżujących rodzin oraz par.

Do dyspozycji naszych Gości mamy pokoje trzyosobowe, które zostały gustownie urządzone. Dzięki czemu sprawiają, że wypoczywający Goście mogą odpocząć i się zrelaksować. Ściany utrzymane w delikatnych i stonowanych kolorach oraz proste meble sprawiają, że mogą oni poczuć się jak w domu.

Pokój trzyosobowy w pałacyku to doskonałe rozwiązanie dla rodziców z jednym dzieckiem. Wygodne łóżka zapewnią komfortowy sen, a bliskość rodziców pozwoli jedynkowi na spokojnie przespać noc . Natomiast piękny widok rozpościerający się z okna sprawi, że mieszkający w nim Goście nie będą chcieli wyjeżdżać.

W celu zapewnienia jeszcze większego komfortu, każde z pomieszczeń wyposażone jest w prywatną łazienkę oraz świeże ręczniki. Do dyspozycji Gości oddajemy również znajdujący się w pokoju telewizor, na którym będą mogli obejrzeć ulubione seriale, a także bezprzewodowy internet, który pozwoli im w razie potrzeby na kontakt ze światem.