Facebook

Imprezy firmowe i integracyjne

Doskonale wiemy jak ważna jest integracja oraz różnego rodzaju uroczystości firmowe, na które czeka większość pracowników. W związku z tym w naszym Pałacyku zajmujemy się organizacją tego typu eventów.

Dysponujemy salą, która doskonale sprawdzi się na imprezy firmowe i integracyjne, takie jak konferencje czy spotkania biznesowe. Naszym Gościom zapewniamy duży ekran, który pozwoli na odpowiednie przedstawienie prezentacji oraz innych dokumentów, a także projektor multimedialny oraz flipchart wyposażony w mazaki, pozwalające na wypisanie kluczowych kwestii lub rozrysowanie szczegółów.

Gościom, którzy zdecydują się przeprowadzić w naszym Pałacyku szkolenie lub konferencję oferujemy także różnego rodzaju rozrywki po zakończonej pracy. Należą do nich, między innymi grill lub ognisko, a na życzenie Gości możemy również zamówić odpowiednią oprawę muzyczną. Takie ognisko to doskonały pomysł na integrację i lepsze poznanie się pracowników.

Pokoje w naszym Pałacyku Lisewo mogą pomieścić nawet do 50 osób, jednak wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.