Facebook

Pokój jednoosobowy w Pałacyku

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Doskonale wiemy, że istnieje mnóstwo osób, które cenią sobie samotne podróże. Stanowią one niezwykłą przygodę oraz czas na przemyślenia, na które nie zawsze jest czas. Właśnie z myślą o takich gościach powstał pokój jednoosobowy w pałacyku.

Dla samotnie podróżujących Gości stworzyliśmy prywatną strefę relaksu. Pomieszczenie utrzymane jest w jasnych barwach, które pomagają się odprężyć. Natomiast piękny widok sprawia, że można poczuć więź ze znajdującą się na zewnątrz przyrodą. Umieszczone w oknach zasłony dodatkowo zwiększają prywatność Gości.

Dostępny w naszym pałacyku pokój jednoosobowy posiada również łazienkę zaopatrzoną w podstawowe produkty do pielęgnacji oraz ręczniki. Takie rozwiązanie stanowi duże udogodnienie dla podróżujących gości, ponieważ nie muszą oni zabierać ze sobą dodatkowego obciążenia w postaci ręczników, mydła czy szamponu do włosów.

Do dyspozycji Gości jest również telewizor, a także bezprzewodowy internet, który może okazać się niezwykle przydatny w podróży. Dzięki niemu odwiedzający mogą sprawdzić lokalne atrakcje i poznać historię znajdujących się w okolicy zabytków.