Facebook

Imprezy okolicznościowe i rodzinne

Chrzest

 Narodziny Dziecka to ogromne szczęścia, którego nie da się opisać. Chrzciny to jeden z najważniejszych dni w życiu rodziny. Uroczystość z nią związana jest okazją do rodzinnego spotkania. Wychodząc na przeciw Państwu oczekiwaniom oferujemy wyborne menu oraz elegancją oprawę uroczystości na wysokim poziomie, w miłej rodzinnej atmosferze. Zwróćcie się do nas a my zorganizujemy przyjęcie na cześć Twojej Pociechy.Gwarantujemy, że goście będą je mile wspominać.  

I Komunia

Pierwsza Komunia święta to najważniejszy dzień w życiu każdego dziecka. Chcemy oby był to dzień szczególny i radosny dla dziecka jak i rodziców. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę, aby ważny dzień pozostał już na zawsze w pamięci waszych pociech. Wykwintne menu, profesjonalna obsługa i niepowtarzalny nastrój sprawi, że przyjęcie zorganizowane w naszej restauracji pozostanie miłym i niezapomnianym wydarzeniem. 

Urodziny , Imieniny , Jubileusze oraz wszelkie inne uroczystości rodzinne 

Każda Państwa uroczystość jest dla nas ważna. Pomożemy ją Państwu zorganizować tak aby była niezapomnianym, miłym wydarzeniem. Stworzymy ciekawe menu, zapewnimy profesjonalną obsługę i rodzinną atmosferę. Na życzenie zapewnimy DJ lub orkiestrę.

Stypa

Jest to smutna uroczystość , dlatego pomożemy Państwu, w spokojnej atmosferze , ugościć Rodzinę po pogrzebie. Zapewniamy obiad ,,kawę i ciasto oraz miejsce dla rodzinnych rozmów i wspomnień o zmarłym.