Facebook

Pokój jednoosobowy w Havirze

havira1

Pałacyk Lisewo to doskonałe miejsce na wypoczynek podczas wycieczki, a także okazja do spróbowania pysznych dań w naszej restauracji. Poza znajdującymi się w nim apartamentami Gościom proponujmy także nocleg w oddalony, zaledwie 100 metrów od pałacyku Havirze.

To doskonałe miejsce dla osób podróżujących w pojedynkę, ponieważ pokój jednoosobowy w Havirze posiada osobne wejście, dlatego będzie dobrym rozwiązaniem dla Gości, którzy cenią sobie prywatność. Natomiast przestronny parking umożliwi wygodne i bezpieczne pozostawienie samochodu.

Pokój jednoosobowy w Havirze utrzymany jest w nowoczesnym stylu, a wygodne drewniane łóżka wyposażone zostały w pięknie pachnącą i świeżą pościel. To doskonałe miejsce na wypoczynek z dala od hałasu. Prywatna łazienka z prysznicem i kompletem ręczników pozwoli na relaks po długiej podróży.

Goście mają do dyspozycji również telewizor, na którym będą mogli oglądać swoje ulubione programy. W holu głównym mogą również korzystać z internetu. Nasz hotel to idealne miejsce na złapanie oddechu od codziennych obowiązków i miejskiego zgiełku, dlatego doskonale sprawdzi się dla osób marzących o odpoczynku na łonie natury.