Facebook

Imprezy

Wesela

slub

Huczne czy kameralne, w plenerze czy w wytwornej sali – Pałacyk w Lisewie otwiera się na wiele możliwości organizacji wesel. Dbamy o bardzo staranne przygotowanie wydarzenia. Dopracowujemy dekoracje stołów, ustalamy idealne menu, a także dbamy o profesjonalny serwis kelnerski. Troszczymy się, by nasi Gości nie musieli się o nic martwić.

więcej →

Imprezy okolicznościowe i rodzinne

przerobkaa 06.081

Urodziny, komunia, chrzest, złote gody? Ważne wydarzenia rodzinne oraz wyjątkowe okoliczności warto uczcić w gronie bliskich i znajomych. Przygotowujemy imprezy, które pozwolą cieszyć się wspólnie tymi niezwykłymi chwilami. Umożliwiamy przygotowanie kameralnych imprez, jak też zorganizowanie wyjątkowego wydarzenia – na dużą liczbę osób.

więcej →

Imprezy firmowe i integracyjne

przerobka 06.082 kolaz

Położony w Lisewie pałacyk to fantastyczne miejsce na organizację imprezy firmowej lub integracyjnej. Odpowiednio zaaranżowane sale, restauracja oraz optymalna liczba pokoi pozwoli na przygotowanie szkoleń, konferencji, ale także uczczenie w pracowniczym gronie sukcesów firmy lub zorganizowanie wyjazdu teambuildingowego.

więcej →

Ślub w plenerze

slub-w-plenerze-02

Wyjątkowo romantycznym miejscem na przyrzeczenie sobie miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej jest park. Cywilny ślub w plenerze od pewnego czasu jest możliwy również w Polsce. Nasz pałacyk przygotowuje odpowiednio miejsce w parku z mnóstwem kwiatów i białym dywanem, aby stworzyć Młodej Parze idealne warunki do tej niezwykłej ceremonii.

więcej →

Partnerzy