Facebook

Pokój dwuosobowy w Pałacyku

To doskonałe miejsce, w którym Goście mogą się zatrzymać i odpocząć podczas wycieczki po Wielkopolsce. Pałacyk Lisewo to piękny obiekt położony w niezwykle malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.

Naszym Gościom oferujemy pokój dwuosobowy w pałacyku, który dostępny jest z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi. Duże dwuosobowe łóżko doskonale sprawdzi się w przypadku par, natomiast pojedyncze stanowią świetną alternatywę dla znajomych lub rodzeństwa.

Zależy nam na tym żeby Goście w naszym pałacyku czuli się komfortowo i mogli odpocząć od codzienności. Doskonale wiemy, jak ważna jest prywatność, dlatego każdy pokój dwuosobowy w pałacyku wyposażony jest w prywatną łazienkę. Goście otrzymują od nas także świeże ręczniki, mydełka oraz szampon, tak aby mogli się odświeżyć po podróży lub długiej wycieczce.

Rozumiemy, że Goście często nawet podczas urlopu muszą załatwiać różnego rodzaju sprawy, zarówno prywatne, jak i służbowe, dlatego każdy pokój ma szybko działający, bezprzewodowy internet, a także telewizor.