Facebook

Apartament rodzinny w Pałacyku

apartament_1-640x258

Naszym Gościom oferujemy miły weekend w otoczeniu pięknej natury, który będzie doskonałym sposobem na wypoczynek zarówno dla całych rodzin, jak i par.

Dostępny w naszej ofercie apartament rodzinny w pałacyku składa się z trzech przestronnych pokoi w stonowanych kolorach, które zostały wyposażone w gustowne meble z ciemnego drewna.

Wśród pomieszczeń znajduje się sypialnia z dużym łóżkiem wyposażonym w bardzo wygodny materac, salonik z telewizorem, który będzie doskonałym miejscem na wspólnie spędzony wieczór przy ulubionym serialu, a także dodatkowy pokój z podwójną kanapą.

Apartament rodzinny w pałacyku to doskonała alternatywa dla rodziców z kilkorgiem dzieci, ale również dla grupy przyjaciół. Takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się także w przypadku par, które cenią sobie dużą przestrzeń i prywatność.

Chcemy żeby nasi Goście czuli się u nas komfortowo, dlatego apartament wyposażony jest również w prywatną łazienkę z prysznicem, a także świeże ręczniki i niezbędne do kąpieli akcesoria, takie jak szampon czy mydło.