Facebook

Sala kominkowa

sala-kominkowa-5

Jeśli szukasz miejsca na organizację uroczystego obiadu lub niewielkiej sali na Chrzciny lub komunię to koniecznie odwiedź Pałacyk Lisewo. Położony jest on w malowniczej okolicy, z dala od hałasu i miejskiego zgiełku, dzięki czemu stanowi doskonałe miejsce na organizacje różnych uroczystości.

Sala kominkowa jest urządzona elegancko i stylowo, prowadzące z niej wyjście na taras pozwala na chwilę wytchnienia na świeży powietrzu. Natomiast piękny widok rozpościerający się na otaczający ją park zachwyci wszystkich Gości.

Jej przestrzeń umożliwia ugoszczenie 20 osób, jednak na życzenie Klienta możemy dostawić stoły oraz krzesła, dzięki którym zmieści się jeszcze dodatkowe 10 osób.

Sala kominkowa posiada swój niepowtarzalny urok, dzięki czemu jest wspaniałym miejscem zarówno na spotkanie rodzinne, jak i kawę z przyjaciółmi. Poza eleganckim wystrojem nasza restauracja serwuje pyszne jedzenie, które tworzone jest z wyjątkową starannością, tak aby każdy z gości mógł znaleźć coś smacznego dla siebie.

Klientów szukających idealnego lokalu na ważną uroczystość zapraszamy do kontaktu.