Facebook

Miejsce przyjazne zwierzętom

Doskonale wiemy, jak ważne są dla naszych Gości ich zwierzaki, dlatego nasz Pałacyk w Lisewie jest miejscem przyjaznym dla pupili. Osoby odwiedzające nasz hotel mogą wypoczywać w nim razem ze swoim futrzakiem.

Goście rezerwujący pokoje w naszym Pałacyku muszą zaznaczyć, że będzie z nimi mieszkał również ich pupil. W takiej sytuacji opłata za dobę jest wyższa o 20 złotych. Jako miejsce przyjazne zwierzętom chętnie gościmy małe, jak i duże psiaki, koty i inne futrzaki, z którymi przyjeżdżają nasi Goście.

Piękne zielone tereny i spokojna okolica sprawiają, że nasz Pałacyk jest idealnym miejscem dla ruchliwych czworonogów. Goście mogą wybrać się z nimi na długi spacer, a także poćwiczyć aportowanie oraz inne triki. To wspaniała forma aktywności dla Ciebie i Twojego czworonoga.

Wiemy jak ciężkie są dla ludzi rozstania ze swoimi pupilami, dlatego tak chętnie zapraszamy futrzaki do naszego Pałacyku. Od teraz wyjeżdżając na wakacje lub długi weekend nie muszą się oni już z nim rozstawać. Zapraszamy Was do wspólnego odpoczynku w Lisewie.