Facebook

Restauracja

Pałacyk w Lisewie to magiczne miejsce położone obok malowniczego parku. Szef Kuchni serwuje tu swoim gościom pyszne dania Kuchni polskiej i regionalnej. To idealne miejsce na odpoczynek od zgiełku miast oraz zorganizowanie imprezy rodzinnej jak i firmowej.Restauracja świadczy usługi na wysokim poziomie.Czynna jest codziennie w godzinach od 7.00-22.00.Śniadania wydawane są od 7.15-10.00.

Regionalne dania ochweśnickie

Sala kominkowa

sala-kominkowa-5

Elegancki wystrój w połączeniu z niewielkimi rozmiarami sprawiają, że sala kominkowa idealnie nadaje się na kameralne przyjęcia. Wnętrze urzeka pięknym kominkiem, dekoracyjnymi zasłonami, a także efektowną sztukaterią. Pomieszczenie dedykowane jest dla maksymalnie 30 osób. Wnętrze może być zaadaptowane na 20 miejsc restauracyjnych.

więcej →

Sala kolumnowa

sala-kolumnowa7

Nastrojowy klimat sali kolumnowej jest zasługą bardzo starannie przemyślanego wystroju. Subtelnie dobrana kolorystyka świetnie współgra z dekoracjami, a całość utrzymana jest w charakterystycznym pałacowym klimacie. Pomieszczenie umożliwia organizację imprez okolicznościowych oraz firmowych na 100 osób. Przewidziana jest na 60 miejsc restauracyjnych.

więcej →

Sala Lisewska

sala-lisewska2

Przestronna sala o stonowanym wystroju zapewnia uniwersalne warunki do organizacji różnego rodzaju imprez, tj. 18-nastki, szkolenia, konferencje, czy jubileusze rodzinne. Jesteśmy w stanie zaaranżować wnętrze zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Odpowiednio ustawić krzesła i stoliki, by stworzyć dogodne warunki do zabawy lub spotkania biznesowego.

więcej →

Sala spichlerz

O pięknym i zapadającym w pamięć weselu marzy większość Młodych Par, dlatego w naszym pałacyku zapewniamy profesjonalną organizację tej wyjątkowej uroczystości.Nasza sala Spichlerz jest funkcjonalna i przestronna, pomieści się na niej 200 osób, dzięki czemu można zorganizować tam średnią, jak również dużą uroczystość.Co więcej została ona wyposażona w przestronny parkiet, na którym goście mogą wygodnie

więcej →