Facebook

Ślub w plenerze

Nasz piękny i stylowy pałacyk otoczony jest przestronnym terenem zielonym, dzięki czemu organizujemy również śluby w plenerze. Jeśli marzysz o niezwykłej uroczystości na łonie natury, w otoczeniu kolorowych i pięknie pachnących kwiatów to miejsce jest idealne dla Ciebie!

Decydując się na ślub w plenerze macie możliwość wyboru tego czy chcecie, żeby obiad oraz kolacja odbyły się na sali wewnątrz pałacyku, czy również w plenerze. Wybierając nasz Pałacyk nie musicie się o nic martwić. Zajmiemy się przygotowaniem odpowiedniej atmosfery, na trawie umieścimy dywan, po którym stąpać będzie młoda para, a także wygodne krzesła dla gości.

Jednak to nie wszystko, ponieważ na życzenie Młodej Pary możemy wprowadzić o wiele więcej urozmaiceń. Dopasujemy całą aranżację pod Wasze pomysły i stworzymy ją tak, aby pasowała pod zaplanowane przez Was atrakcje.

Taka uroczystość w plenerze to wyjątkowe wydarzenie, którego klimat zachwyci wszystkich Gości. Tylko Wy, rodzina oraz przyjaciele, a to wszystko otoczone szumem drzew i śpiewem ptaków. Postaramy się zrobić wszystko, aby ten dzień był dla Was wyjątkowy i stał się pięknym wspomnieniem, które będziecie dzielić z bliskimi.