Facebook

Pokój dwuosobowy w Havirze

havira3

Idealnie sprawdzi się dla małżeństw lub par ceniących sobie ciszę i prywatność. Pokój dwuosobowy w Havirze oddalony jest 100 metrów od Pałacyku Lisewo, dzięki czemu odpoczywający w nim Goście będą przebywać z dala od reszty obecnych w Pałacyku klientów. Co więcej wejście do niego prowadzi bezpośrednio z parkingu i nie wymaga przejścia przez recepcję ani długi hol.

Oferowany przez nas pokój dwuosobowy wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka, które oddziela od siebie nocny stolik. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie jeśli Goście chcieliby je razem połączyć. Wewnątrz znajduje się również telewizor oraz pojemna komoda, w której można z łatwością przechować rzeczy. Goście do swojej dyspozycji mają również prywatną łazienkę z nowoczesnym prysznicem, a także świeże ręczniki i małe zestawy kąpielowe zawierające mydełko oraz szampon.

Nocleg w Havirze to doskonałe rozwiązanie dla Gości, którym marzy się wypoczynek w sąsiedztwie natury. Gdzie zamiast męczącego budzika oraz hałasu miasta obudzi ich śpiew ptaków i wpadające przez okno promienie słoneczne.