Facebook

Sala kolumnowa

556508_455461687804806_1154353631_n

Wesele to niezwykle wyjątkowa uroczystość podczas, której wszystko powinno być spójne, eleganckie i zachwycające. Doskonale o tym wiemy, dlatego w Pałacyku Lisewo na parterze znajduje się sala kolumnowa idealna na takie uroczystości.

Nasza restauracja posiada nastrojowe wnętrze, które pozwala nowożeńcom oraz Gościom poczuć się, jak w prawdziwym pałacu. Utrzymane w odpowiedniej kolorystyce ściany, a także bogato zdobione żyrandole sprawiają, że wewnątrz panuje wyjątkowa atmosfera.

Sala kolumnowa posiada 60 miejsc restauracyjnych, maksymalnie może ona pomieścić do 100 osób, dlatego doskonale sprawdzi się jako lokal na wesele, ale także inne duże uroczystości, takie jak komunia, jubileusz czy wiele innych ważnych okazji.

Profesjonalna obsługa serwuje Gościom pyszne potrawy tworzone na podstawie przepisów regionalnych dań Kuchni Ochweśnickiej oraz Kuchni Polskiej, dzięki czemu jedzenie dopasujemy do potrzeb Gości.

Pałacyk Lisewo poza restauracją dysponuje również eleganckimi pokojami hotelowymi, w których po uroczystości mogą przenocować Goście oraz para młoda. Zrobimy wszystko, aby był to dla Was wyjątkowy dzień.