Facebook

Sala Lisewska

sala-lisewska2

Wspaniałe miejsce na kameralne spotkania biznesowe, konferencje, a także uroczystości rodzinne, znajduje się w naszym Pałacyku. Dzięki temu, że jest on otoczony piękną okolicą, pozwala Gościom na chwilę wytchnienia na łonie natury.

Sala Lisewska jest przestronna i gustownie urządzona, dzięki czemu można zorganizować w niej rodzinne imprezy, takie jak komunie czy osiemnastki, a także wiele innych wydarzeń tanecznych. Posiada również prywatną łazienkę, z której mogą korzystać obecni na uroczystości Goście.

Dzięki temu, że znajduje się ona na poziomie – 1, zapewnia Gościom kameralną atmosferę, z dala od innych uroczystości odbywających się w Pałacyku. W związku z tym doskonale sprawdzi się również na firmowe konferencje zapewniając uczestnikom niezbędną do pracy ciszę i spokój.

Goście wynajmujący salę Lisewską na spotkanie biznesowe, mają również możliwość wypożyczenia w naszym hotelu sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia takiej konferencji. Natomiast długi stół i wygodne krzesła sprawiają, że pracownicy będą mogli wygodnie notować wszystkie istotne szczegóły.